Renault Captur - Samochody osobowe (43 oferty)
Liczba ogłoszeń: 43
Renault Captur II
1200 cm3 · 120 KM · evolution TCe120LPG/OfertaSpecjalna!
Renault Captur I
1461 cm3 · 90 KM · Super Stan ! Nowy Rozrząd ! Zarejestrowany ! 159ty
Renault Captur II
1200 cm3 · 120 KM · techno TCe120LPG/czujniki,kamera.winter/OfertaSpec
Renault Captur II
1200 cm3 · 120 KM · techno TCe120LPG/pak.winter/OfertaSpecjalna!
Renault Captur II
1300 cm3 · 140 KM · technoMildHybrid 140auto
Renault Captur I
900 cm3 · 90 KM · TCE benzyna 90ps* klimatyzacja* tempomat* ICDauto.
Renault Captur II
1598 cm3 · 94 KM · E-TECH145KM*FullLed*Radar*Kamera*Pdc*Temp*Alu*Wirt
Renault Captur I
1461 cm3 · 90 KM · * JEDYNAK AUTOCENTRUM * *POSIADAMY W CIĄGŁEJ SPRZ
Renault Captur I
1197 cm3 · 118 KM · 1.2 Energy TCe 118KM Limited, Automat, Niski przeb
Renault Captur I
898 cm3 · 90 KM · GWARANCJA * manual * nawigacja * bardzo zadbany *
Renault Captur I
1197 cm3 · 118 KM · 1.2 Tce AUTOMAT Klima Alu Bezwyp Ks.Serwis Z Niemi
Renault Captur II
1332 cm3 · 140 KM · Techno*FullLed*Nawigacja*NiskiPrzebieg*KameraCofan
Renault Captur I
1332 cm3 · 130 KM · 1.3TCe 130KM Limited salon serwisowany w ASO
Renault Captur II
1000 cm3 · 100 KM · INSTALACJA GAZOWA+Led+Navi+Parktronic GWARANCJA 1w
Renault Captur I
1197 cm3 · 118 KM · 1,2 Turbo Automat Klimatronik LED Navi Kamera Zare
Renault Captur I
1333 cm3 · 150 KM · 1.33 Tce 150 Automat
Renault Captur I
898 cm3 · 90 KM · Opłacony Zdrowy Zadbany Serwisowany Klima 2 Kmpl.
Renault Captur I
1461 cm3 · 90 KM · Navi PDC Wolne Ręce Led Klimatyzacja Halogeny Komp
Renault Captur II
1332 cm3 · 140 KM · Automat Navi 2xPDC Kamera Wolne Ręce Klimatronik F
Renault Captur I
898 cm3 · 90 KM · zarejestrowany, ubezpieczony, crossover
Najczęstsze pytania: Renault Captur
Ile kosztuje Renault Captur?
Renault Captur na Motoco: 43 oferty w cenach od 7800 zł do 112 900 zł.
Jakie roczniki Renault Captur są dostępne?
Dostępne roczniki Renault Captur to 2014–2026.
Renault Captur na Motoco to w tej chwili 43 oferty w cenach od 7800 do 112 900 zł, a średnia cena wynosi 53 272 zł. Najstarsze ogłoszenie dotyczy rocznika 2014, najnowsze 2026, a połowa ogłoszeń to rocznik 2019 lub nowszy. Połowa ogłoszeń kosztuje mniej niż 44 900 zł, a średnią podnosi kilka droższych egzemplarzy. Ceny najlepiej porównywać w obrębie jednego rocznika i podobnego przebiegu.
Najczęstszy silnik w tych ogłoszeniach: Benzyna, 1.2 l. Najczęstsze nadwozie to SUV, tak opisano 27 z tych ogłoszeń. Połowa ogłoszeń podaje przebieg poniżej 89 000 km, więc to dobry punkt odniesienia przy ocenie konkretnej oferty. Wszystkie liczby dotyczą tylko aktywnych ogłoszeń i przeliczają się po każdej zmianie oferty, więc zawsze zgadzają się z tym, co widzisz na liście poniżej. Ogłoszenia wystawiają zarówno sprzedawcy prywatni, jak i dealerzy. Na liście porównasz ceny, roczniki, przebiegi i wyposażenie, a gdy znajdziesz interesujący egzemplarz, skontaktujesz się ze sprzedającym bezpośrednio przez Motoco.