Renault Captur - Samochody osobowe (43 oferty)
Liczba ogłoszeń: 43
Renault Captur I
1332 cm3 · 150 KM · S-Edition Automat Navi 2xPDC Kamera FullLed Klimat
Renault Captur II
1598 cm3 · 160 KM · 1.6 E-TECH PLUG IN HYBRID 160Ps*Automat*Navi*Kamer
Renault Captur II
999 cm3 · 100 KM · Salon PL_LPG Kamera Klimatronik Virtual
Renault Captur I
898 cm3 · 90 KM · X-Mod*Benzyna*MANUAL*Navi*Kamera*Klimatronik*Full
Renault Captur I
1461 cm3 · 90 KM · LIFT*1.5 Dci 90Ps*Navi*Klimatyzacja*Elektryka*Temp
Renault Captur I
1197 cm3 · 118 KM · X-Mod*1.2 118Ps Benzyna*AUTOMAT*Navi*Kamera*Klimat
Renault Captur II
1000 cm3 · 91 KM · 1,0 TCE 91ps* 6-biegów* nawigacja* virtual zegar*
Renault Captur I
1197 cm3 · 118 KM · 1.2TCe 118KM Manual-6G Nawigacja Czujniki KeyLess
Renault Captur I
1461 cm3 · 90 KM · 1,5dCi 90KM Navi/Led/Pod.Fotele/Tempomat/Alu/Hak
Renault Captur I
898 cm3 · 90 KM · 2016r, Dwu-kolorowy, Mały Przebieg Tylko 132tyś, O
Renault Captur II
1332 cm3 · 140 KM · Salon Polska Faktura VAT 23% 1.33 Automat
Renault Captur I
1332 cm3 · 130 KM · 1.3 TCe Version S
Renault Captur II
999 cm3 · 91 KM · Salon Polska Faktura VAT 23%
Renault Captur I
1500 cm3 · 90 KM · 1,5 dci 90ps* klimatyzacja* tablet* ledy* po grado
Renault Captur I
1461 cm3 · 90 KM · Renault Captur 1,5 dci 90 KM Lift 2019 rok !!!
Renault Captur II
1200 cm3 · 120 KM · evolution TCe120LPG/pak.look/OfertaSpecjalna!
Renault Captur II
1200 cm3 · 120 KM · evolution TCe120LPG/pak.look/OfertaSpecjalna!
Renault Captur II
1200 cm3 · 120 KM · techno TCe120LPG/pak.safety&parkin.winter/OfertaSp
Renault Captur II
1300 cm3 · 140 KM · technoMildHybrid 140auto/od ręki!
Renault Captur I
1197 cm3 · 120 KM · 1,2 120KM Klimatronik Automat Navi Kamera Ser
Najczęstsze pytania: Renault Captur
Ile kosztuje Renault Captur?
Renault Captur na Motoco: 43 oferty w cenach od 7800 zł do 112 900 zł.
Jakie roczniki Renault Captur są dostępne?
Dostępne roczniki Renault Captur to 2014–2026.
Renault Captur na Motoco to w tej chwili 43 oferty w cenach od 7800 do 112 900 zł, a średnia cena wynosi 53 272 zł. Najstarsze ogłoszenie dotyczy rocznika 2014, najnowsze 2026, a połowa ogłoszeń to rocznik 2019 lub nowszy. Połowa ogłoszeń kosztuje mniej niż 44 900 zł, a średnią podnosi kilka droższych egzemplarzy. Ceny najlepiej porównywać w obrębie jednego rocznika i podobnego przebiegu.
Najczęstszy silnik w tych ogłoszeniach: Benzyna, 1.2 l. Najczęstsze nadwozie to SUV, tak opisano 27 z tych ogłoszeń. Połowa ogłoszeń podaje przebieg poniżej 89 000 km, więc to dobry punkt odniesienia przy ocenie konkretnej oferty. Wszystkie liczby dotyczą tylko aktywnych ogłoszeń i przeliczają się po każdej zmianie oferty, więc zawsze zgadzają się z tym, co widzisz na liście poniżej. Ogłoszenia wystawiają zarówno sprzedawcy prywatni, jak i dealerzy. Na liście porównasz ceny, roczniki, przebiegi i wyposażenie, a gdy znajdziesz interesujący egzemplarz, skontaktujesz się ze sprzedającym bezpośrednio przez Motoco.